Newsy

 

2012-08-16

Partner portalu

Partnerem portalu została szkoła językowa edoo.pl oferująca lekcje angielskiego online. Każdy z naszych klientów wykupując wycieczkę może otrzymać 10% rabat na kursy językowe.

2009-06-22

Strona Tygodnia według tygodnika Wprost

strona tygodniaNiezmiernie miło nam zakomunikować , że strona CrazyWeekends.pl otrzymała nominację na stronę tygodnia w konkursie Złote Strony tygodnika Wprost!

 

 

 

 

 

2009-05-18

Zapraszamy do obejrzenia slideshow galerii z Crazy Majówki w Pradze!!!

Było naprawdę mocno...    http://www.youtube.com/watch?v=fgCiDyeYceE

2009-05-07

I już po Pradze :)))

Było naprawdę fajnie, wyjazd uznajemy za udany w 99%, jedyna wpadka to zagubiona torba Magdy, która już jest w drodze lotniczej do Krakowa :)) Wielkie dzieki dla MC JAY KOKO, czarnego brata, który nas w Pradze bardzo wspomógł, już niebawem foty z wyjazdy w galerii :PPPPP

2009-04-22

Praga się zapełnia!

Yo! Miejsc nam ubywa...jeszcze niezdecydowanych prosimy o w miare szybkie podejmowanie decyzji, bo potem może być juz za późno!!

2009-04-07

Pozdrowienia z Budapesztu

Właśnie testujemy budapesztańskie kluby! Jest naprawdę fajnie :) upał jak w lecie, wszyscy są juz tu przygotowani na nasz przyjazd :)))

 

2009-04-06

Zwycięzcy konkursu!

Dzisiaj o godz.10:00 wylosowaliśmy zwycięzców pierwszego wiosennego konkursu CrazyWeekendowego!
Nagrodzeni to:

     nagrodzeni

Zwycięzcom gartulujemy! Więcej informacji w dziale Konkurs.

2009-03-23

No i po imprezie :))

Impreza "Przyjaciele Clubbingu" zakończona! Organizatorzy przybili gwoździa także wszystko się udało! Zebrano troche kasiurki (dokładne dane ma Szymon Wróbel z Dziennika Polskiego "Magnes")...i do następnego roku! A goraca galeria z naszej Nyski pod klubem Cień do oglądnięcia tutaj http://crazyweekends.pl/Galeria/#przyjaciele

2009-03-20

Dzisiaj 21.00 klub Cień

trochę nam się zaspało ale....Już w ten piątek (dzisiaj) 20.03 start 21.00 zapraszamy do klubu Cień "Przyjaciele Clubbingu", charytatywna imprezka, zbiórka na funkcjonowanie i wyżywienie dzieci w placówkach socjoterapeutycznych prowadzonych przez Krakowskie Stowarzyszenie Ocalić Szansę....niech dobry bit będzie z Wami :)

2009-03-05

Czekamy na uwagi!!!

Yo! Jak macie jakieś fajne komentarze co do stronki albo oferty itp. to  skrobnijcie nam maila., wszystkie uwagi są na wagę złota :)

starsze newsy »

Wróć   Do góry
 
prozak
 
mynight
 
magnes
 
Park wodny
Uwaga! Chcesz 15% zniżki na wstęp do Aquaparku? Zapytaj nas!


Partnerem serwisu jest edoo.pl - angielski online dla każdego!
Warsaw Tour  |  Crazy Guides Krakow Tours  |  Crazy Stag  |  Crazy Vans  |  Wieczór Kawalerski  |  Krakowskie Wycieczki Biegowe  |  Zakopane Tours
Crazy Urodziny   |   Urodziny dla dzieci Kraków
Mapa Strony (Sitemap)