Ekipa

Crazy Guides to najlepsi z najlepszych! Precyzyjnie wyłowieni z szarego tłumu przez naszego Ukochanego Przywódcę, nieomylnego Crazy Mike'a. Skomplikowana ścieżka selekcji powoduje, że nie łatwo znaleźć się jest w naszym teamie. Wśród wielu skomplikowanych zadań, znajduje się między innymi spacer po linie po wypiciu pół litra, czy też przeniknięcie do mrowiska w przebraniu chrząszcza. Od kilku lat rozkręcamy skostniały rynek turystyczny w KRK, teraz nadszedł czas rozkręcić turystykę wyjazdową. Dobry bit, fajne kluby, masa atrakcji w cenie, a przy okazji zwiedzanie – takie właśnie są nasze Crazy Weekends! Nastała nowa era, bo… LIFE IS CRAZY!

 

Crazy Mike

Crazy Mike

Nasz Ukochany Przywódca, Słońce Karpat, nieomylny i niedościgniony, twórca idei Crazy Guides i jej niestrudzony propagator. Prawnik z wykształcenia, a z zamiłowania małpka na gościnnych występach... Po raz kolejny doszedł do wniosku, że coś nie gra w oferowanych ludziom wyjazdach zagranicznych, że czegoś brakuje, że jest jakoś nudnawo… Postanowił szybko zareagować i tak powstały Crazy Weekendy! Nowe podejście, nowa spojrzenie na wyjazdy…nowa era imprezowania!

Pan KubaPan Kuba

Absolwent socjologii. Jeden z dwóch neuronów mózgu Crazy Guides, reinkarnacja pociesznego Misia „Miszka” – maskotki Igrzysk Olimpijskich w Moskwie 1980. Jego głównym zadaniem jest balansowanie i przycinanie do rzeczywistości pomysłów Ukochanego Przywódcy. Czuwa nad stroną formalną całej operacji.

 

Pan BartekPan Bartek

Drugi niezastąpiony neuron, w ekipie CG od zarania dziejów, regularnie odrzuca oferty pracy z Google, Microsoft i Yahoo. Pan Bartek zajmuje się kontaktem z urzędami, partnerami strategicznymi oraz marketingiem.

 

Pan Victor de BruchalPan Victor de Bruchal

Multimedialny performer, mistrz sztuki niebanalnej i ekwilibrystyki słownej. Jeśli jest w formie to potrafi rozkręcić wszystko, wszystkich, wszędzie.

 

 

 

Pan Eryk von GrasselPan Eryk von Grassel

Jamajski chillout, holenderski stajl i polska dusza, taki właśnie jest Pan Eryk. Działa szybciej, lepiej i mocniej niż inni…

 

 

 

 

                             Poczytaj sobie o naszych wyjazdach

 

 

Wróć   Do góry
 
prozak
 
mynight
 
magnes
 
Park wodny
Uwaga! Chcesz 15% zniżki na wstęp do Aquaparku? Zapytaj nas!


Partnerem serwisu jest edoo.pl - angielski online dla każdego!
Warsaw Tour  |  Crazy Guides Krakow Tours  |  Crazy Stag  |  Crazy Vans  |  Wieczór Kawalerski  |  Krakowskie Wycieczki Biegowe  |  Zakopane Tours
Crazy Urodziny   |   Urodziny dla dzieci Kraków
Mapa Strony (Sitemap)